We for you u
Prebaciti na: LeitnerLeitner
Karijera > Senior asistent na području revizije (m/ž/t)

Senior asistent na području revizije (m/ž/t)

Lokacija:Zagreb

Stručno područje:Revizija

Radno vrijeme:Puno radno vrijeme

Radno iskustvo:Potrebno radno iskustvo

OPIS RADNOG MJESTA

Što Vas očekuje

  • Voditi i/ili sudjelovat zajedno sa svojim kolegicama/kolegama revizije godišnjih i konsolidiranih financijskih izvješća društva koji financijske izvještaje pripremaju prema HSFI-u ili MSFI-u.
  • Sudjelovanje u ostalim oblicima revizije (npr. revizija projekata, revizija pripajanja/spajanja/podjela, revizija osnivanja i povećanja temeljnog kapitala i dr.), ako postoji interes sudjelovanje na due diligence projetima ili procjenama vrijednosti društava (projekata)
  • Sudjelovanje u raznim savjetovanjima (npr. računovodsveno/financijsko savjetovanje, konsolidacija financijskih izvještaja i ostalo)
  • Mentorirati mlade kolege te nadzirati njihov rad
  • Dodatno stjecanje znanja kroz domaće i međunarodne seminare

Što očekujemo od Vas

  • diploma ekonomskog fakulteta; prednost su smjerovi računovodstvo/revizija/financije, studenti završnih godina fakulteta ekonomskog usmjerenja
  • Zainteresiranost za reviziju, te financije i računovodstvo
  • Radno iskustvo u reviziji i/ili računovodstvu
  • Dobro poznavanje računovodstvenih standarada (HSFI, MSFI), te poznavanje revizijske metodologije (MRevS)
  • Motiviranost i timski duh
  • Sklonost radu s klijentima
  • Sklonost prema radu s brojkama i analitičko razmišljanje
  • Dobro poznavanje rada u MS Office korisničkom paketu (posebice excel) i aktivno poznavanje engleskog I / ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Očekujemo visoku samostalnost i profesionalnost u komunikaciji s našim klijentima, preuzimanje odgovornosti, te brzinu i točnost u izvršavanju zadataka.

Što Vam nudimo

  • Rad u zanimljivom i dinamičnom okruženju
  • Uvid u domaća i međunarodna poduzeća s izravnim kontaktom s klijentima
  • Motivirani i mladi tim
  • Mogućnosti konitinuirane edukacije i usavršavanja te poticanje individualnog razvoja
  • Fleksibilno radno vrijeme i mnogobrojne pogodnosti
  • Suradnja s odgovornim partnerima te njegovanje kulture povratne informacije

POGODNOSTI

LeitnerLeitner Vam nudi još više

  • Kontinuirana edukacija i usavršavanje
  • Iznad prosječana primanja (u okviru djelatnosti)
  • Dodatni financijski bonusi (kao npr. topli obrok, božičnica, regres), darovi u naravi (kao npr. poklon sistematski pregledi i sl.)
  • Godišnja/polugodnjišnja druženja (putovanja, izleti, večere i sl.)
  • Fleksibilno radno vrijeme

Imate još pitanja?

Rado Vam stojimo na raspolaganju

+385 1 606 44 00
Zagreb.office@leitnerleitner.com