LeitnerLeitner Consulting d.o.o.

tax audit advisory

HR 10 000 ZAGREB, Heinzelova ulica 70
t +385 1 60 64-400 f +385 1 60 64-411
e zagreb.office@leitnerleitner.com

Upoznajte LeitnerLeitner

Saznajte više o našem društvu, našem načinu rada, razgovarajte s našim partnerima i managerima o Vašim interesima i ciljevima. Nudimo Vam nekoliko puteva, ovisno o Vašim kompetencijama:

1 LeitnerLeitner za prvostupnike i diplomante
na području managementa, prava ili fakulteta primjenjenih znanosti

2 LeitnerLeitner za diplomante komercijalnih fakulteta, veleučilišta ili poslovnih škola

3 LeitnerLeitner stažiranje:
Uzmite mjesec dana i pokažite što znate. Prilikom zapošljavanja, dajemo prednost aplikantima koje već poznajemo preko njihovog stažiranja kod nas.

Ako želite praktični trening, intervju za posao ili nas samo želite upoznati kao potencijalnog poslodavca, pošaljite nam Vaš CV i pismo motivacije na sljedeću e-mail adresu: office@leitnerleitner.hr

Stvaranje prilika je karakterna osobina

Stručnu kompetenciju LeitnerLeitner stavlja u prvi plan, ali ako želite pripadati našem timu, očekujemo od Vas i više od toga. U zamjenu, od nas možete očekivati jednako, ako ne i više:

Predanost

kontinuiranom osobnom razvitku i razvitku društva.

Odgovornost

jer će te uskoro imati svoje područje odgovornosti i moći se dokazati.

Entuzijazam

za rad koji konstantno donosi nove izazove.

Nagrade

nudimo atraktivne nagrade.

Timski duh

kako bi mogli efikasno raditi s raznovrsnim stručnjacima.

Internacionalnost

kroz intenzivnu suradnju između nas i naših partnera.

Razvoj

putem pohađanja treninga i razvojnih programa na najvišem međunarodnoj razni.

Znatiželja

koja Vas podstiče na vlastiti razvoj i konstantno širenje svog znanja.

Fleksibilnost

u načinu razmišljanja i djelovanja, isporukom prilagođenih rješenja za naše klijente.

Sloboda

pružanje prostora za obitelj i slobodno vrijeme.

Vaš put do vrha

Ako vlastitim angažmanom želite ući u naš tim, LeitnerLeitner Vam nudi mogućnosti sjajnog napretka do pozicija Direktora i Partnera.

Trenutno tražimo djelatnika za slijedeću poziciju:

Senior asistent u reviziji (m/ž)

Opis posla

- poznavanje MSFI i HSFI, rad u različitim sektorima (trgovina, financije, usluge, proizvodnja,…)
- razumijevanje poslovnih procesa, financijskih transakcija, knjiženja, izvještavanja I sl.

Uvjeti

- VSS/VŠS ekonomskog smjera
- 3 godine iskustva na relevantnim poslovima
- poznavanje propisa iz područja računovodstva i financija (HSFI/MSFI)
- napredno poznavanje MS Office-a
- napredno znanje engleskog/njemačkog jezika u govoru i pismu
- metodičnost, točnost, temeljitost
- timski duh, vještine poslovne komunikacije
- izražena analitičnost i organiziranost, samostalnost u obavljanju poslovnih procesa
- visoki stupanj motiviranosti, samoinicijativnosti i odlučnosti za ostvarivanje ciljeva
- dosljednost u izvršavanju preuzetih poslova i zadataka
- vozačka dozvola B kategorije
- timski rad

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 3

Jezici: Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- priliku za učenje, napredovanje i usvajanje širokog spektra znanja
- redovna i stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Molimo zainteresirene kandidate da svoje prijave dostave isključivo putem linka za prijavu na portalu "Moj posao"

Kontakt za otvorene molbe za posao

Vašu otvorenu molbu za posao pošaljite putem elektronske pošte na ime: Lucija Ugljarević, office@leitnerleitner.hr